Menu
Alışveriş Sepetim
SİZİN İÇİN TÜM ÜRÜNLER ÜCRETSİZ KARGO

Hakkımızda

  •   2013 yılında kurulan Zirve Sanayi ve Ticaret Limited şirketimizin yolculuğuyla başlayan KEF, Safran Art Medya'nın eşliğinde 2020'den itibaren online erkek ayakkabı modellerini modern çizgilerle buluşturmayı amaçlamıştır.
  •   Moda trendlerini yakından takip eden ve tasarımlarında son trendleri yansıtan markamız, erkeklerin istek ve ihtiyaçlarını çok iyi bilmektedir. Bu nedenle koleksiyonunda sunduğu her üründe rahatlık, şıklık ve modernliği bir arada yansıtmaktadır. Erkek ayakkabılarında ihtiyaç duyulan sneakers, loafer, klasik ve günlük ayakkabı çeşitleri her sezon KEF koleksiyonunda yer almaktadır.
  •   Teknolojinin ve yeni trendlerin her zaman takipçisi olan KEF, dünyadaki her erkeğe ulaşabilmek için online satış mağazası ile ürünlerini sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan markamız, güvenilir ve kolay alışverişi sizlere sunarken satış sonrasında da her zaman müşterinin yanındadır.
  •   Erkek ayakkabıda kalite ve şıklığın adresi KEF, kaliteli hizmet anlayışı ve nitelikli ekibi ile 7/24 sizlerin yanında, sizler için çalışmaktadır. Her geçen gün AR-GE çalışmalarını artıran markamız, sizlere daha iyi bir hizmet sunmak için projelerini sürdürmektedir.