Menu
Alışveriş Sepetim
SİZİN İÇİN TÜM ÜRÜNLER ÜCRETSİZ KARGO

Teslimat ve İade Bilgileri

TESLİMAT KURALLARI
1. Kargo ücretimiz perakende satışlarda tüm Türkiye'ye ücretsizdir. 
2. Sipariş vermiş olduğunuz ürün, tarafımızdan en geç 3-4 iş günü içerisinde MNG kargo ile tarafınıza  kargolanacaktır.
3. Ürününüz yola çıktıktan en geç 24 saat sonra tarafınıza takip numarası kargo firması tarafından sms ile size bildirilecektir.
3.1. Belirtilen adreste bulunmamanız durumunda, paketiniz 1 (bir) iş günü içerisinde anlaşmalı kargo firmasına ait en yakın şubeye teslim edilir. Belirtilen 1 (bir) iş günü içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almanız gerekmektedir. Aksi taktirde şiparisiniz tarafımıza iade edilir. İade siparişinizin tekrar gönderilmesi için lütfen bizimle info@kefistanbul.com ya da +90 553 863 30 00 numaralı whatsapp hattından iletişime geçiniz.Kargo bedeli sizden talep edilecek ve siparişiniz karşı ödemeli olarak adınıza sevk edilecektir. 
4. Kargolarınızı teslim almadan önce lütfen paketinizi inceleyiniz. Zarar görmüş yırtık poşetleri kargo görevlisine bildirerek kabul etmeme hakkına sahipsiniz.
5. Resmi tatil günleri, cumartesi ve pazar günü kargolama yapılmaz. Ürünün stoklarımızda mevcut olması durumunda bir sonraki iş günü kargolaması yapılır.
İADE GÖNDERİM KOŞULLARI
1.    ALDIĞIM ÜRÜNÜ İADE ETMEK İSTİYORUM, NELERİ İADE EDEBİLİRİM? 
Ø  Etiketi bozulmamış ve bu sebeple tekrar satılabilir özelliğini kaybetmemiş ürünleri iade edebilirsiniz. Kullanılmış, yıkanmış, ambalajına zarar verilmiş ürünler kabul edilmeyecek ve karşı ödemeli olarak tarafınıza gönderim sağlanacaktır. Kullanılmamış olsa dahi kozmetik, iç giyim, her türlü kişisel bakım ürünü vb. ürünler ambalajından çıkarıldığında iadesi mümkün olmaz. 
2.       ALDIĞIM ÜRÜNLERİ NASIL İADE EDEBİLİRİM? 
Ø  Öncelikle iade etmek istediğiniz ürünlerin iade şartlarına uygun olduğundan emin olunuz.
ürün teslim tarihinden itibaren 7 (yedi) gün içerisinde kargonuzdan çıkan iade formunu tam olarak doldurarak, aşağıda belirtilen iade adresine tüm fatura nüshaları ile birlikte yollayınız. İadeniz ürün elimize ulaştıktan sonra en geç 5-7 iş günü içerisinde yapılacaktır.

İade Adresi : Acıbadem Mahallesi Balözü Sokak Çam Apartmanı No:5 Daire:3 Üsküdar/İstanbul

Ürün tadilatı mümkün müdür ?
Ürünlerinizi teslim aldığınız 1 ay içerisinde yaşamış olduğunuz herhangi bir problemde ücretsiz tadilat konusunda yardımcı olmaktayız. Göndermiş olduğunuz ürün tadilata uygun olduğu taktirde onarımı sağlanıp tarafınıza gönderim yapılmaktadır fakat tamir edilemeyecek derecede deforme olmuş ürünlerde tadilat garantisi yoktur. Tadilat için göndereceğiniz ürünler için info@kefistanbul.com adresine yazabilirsiniz.

İADELERDE KARGO ÜCRETİ GÖNDERİCİYE AİTTİR. 
MNG KARGO İLE YAPILACAK KARŞI ÖDEMELİ GÖNDERİMLERDE İADE BEDELİNDEN 70 TL KARGO KESİNTİSİ YAPILARAK İADENİZ GERÇEKLEŞTİRİLİR.
MNG CARİ KOD: 140824020
Ø  Yukarıdaki bilgiler doğrultusunda göndermiş olduğunuz ürünleriniz bize ulaştıktan sonra 7 gün içerisinde yukarıda belirtilen iade koşullarına uygun olması durumunda iadesi onaylanır ve ürün bedeli (kargo ücreti hariç) tarafınıza yatırılır. Geri ödemeler banka süreçlerine bağlı olarak farklılık göstermekte olup, gecikmeler yaşanabilmektedir. Bu süreçleri bankanız üzerinden takip etmenizi rica ederiz. Ayrıca taksitli ödemelerin iadesi banka süreçleri gereği taksitli olarak yapılmaktadır. 

SATIN ALINAN ÜRÜNLERDE DEĞİŞİM SAĞLANABİLİR Mİ?
www.kefistanbul.com.tr üzerinden almış olduğunuz ürünlerde değişim (renk, beden, model vs.) yapılamamaktadır. Değişim yapmak istediğiniz ürünü web sitemizden yeniden satın alabilir ve elinizde bulunan ürünü iade olarak gönderim sağlayabilirsiniz. Bu şekilde işlemleriniz daha hızlı gerçekleşmiş olacaktır.