Menu
Alışveriş Sepetim
SİZİN İÇİN TÜM ÜRÜNLER ÜCRETSİZ KARGO

Uluslararası Gönderiler

Yurtdışı için İade ve Değişim şartları nelerdir?

Uluslararası siparişler, sipariş verildikten sonraki 1-3 gün içerisinde kargoya verilir.

Uluslararası siparişler için kredi kartı ile ödeme ve banka transferi ile ödeme kabul edilmektedir. Banka transferi ile ödeme tercih edilirse, siparişin geçerli olabilmesi için sipariş verildikten sonraki 3 gün içerisinde ödemenin yapılması gerekmektedir ve açıklama kısmına sipariş numarasının eklenmesi mecburidir.

Taksitle ödeme seçeneği uluslararası siparişler için geçerli değildir.

Müşteriler herhangi bir ürünü ücretsiz kargo seçeneği ile sipariş edebilirler. Siparişin iptal edilmesi veya ürünün/ürünlerin iade edilmesi ve taşıma esnasında paketin kaybolması durumunda, kargo ücretleri geri ödenmez ve toplam iade tutarından düşülür. Paketin Türkiye’ye geri gönderilmesinden doğan kargo masrafı da müşteriye aittir.

Teslimat süresi DHL ile 1- 5 iş günüdür.

      • Gümrük Müdürlüğü, paket üzerine siparişin bedelinin yazılmasını talep etmektedir. Gümrük müfettişlerinin bir paketin müşteriye teslim edilip edilmemesine karar verme yetkisine sahip olduğu ve gümrük müdürlüğünün politikasına bağlı olarak nadiren teslimatta gecikmeler yaşanabileceği konusunda müşterilerimizi ayrıca bilgilendirmek istemekteyiz.

Ürün/Ürünler teslim alındıktan sonra 7 iş günü içerisinde iade edilebilir. Değişim sadece yurtiçi siparişlerde yapılabilmektedir. Uluslararası siparişlerde değişim ancak sipariş veren müşteri vergi, kargo ücreti, vb. tüm ekstra ücretleri ödemeyi kabul ettiği takdirde yapılabilmektedir.

Bir ürünün iade veya değişim için uygun olabilmesi için ürünün kullanılmamış ve teslim alındığındaki halinde olması gerekmektedir. Ürün orijinal kutusunda/ambalajında olmalıdır. Kutu/ambalaj hasarsız olmalıdır.

Eğer bir ürün iade/değişime uygunsa, müşterinin müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek ya da info@kefistanbul.com ‘ a email göndererek talebini bildirmesi gerekmektedir.

Müşteri, faturanın arka yüzünde bulunan iade/değişim formunu eksiksiz doldurmalıdır ve ürünü faturasıyla birlikte aşağıda bulunan adrese göndermelidir. "Acıbadem Mahallesi Balözü Sokak Çam Apartmanı No:5 Daire:3 Üsküdar/İstanbul"

Ürün, iade/değişim adresine vardıktan hemen sonra Kalite Kontrol Departmanı çalışanlarımız tarafından incelenecektir.

İade/değişim onaylandığı takdirde, iade tutarı onaydan sonraki 5 iş günü içerisinde ödeme metoduna iade edilecektir. Eğer varsa; yasal harçlar, vergiler, vb. masraflar iade tutarından düşülecektir.

Banka transferi ile ödeme yapan müşterilerin iade tutarlarını alabilmeleri için, iade/değişim formuna banka hesabı bilgilerini eklemeleri gerekmektedir.

Uluslararası iadelerin ödeme metoduna yansıması, ödeme metoduna ve bankaların transfer politikalarına bağlı olarak 14 günü bulabilmektedir.